ferie

Zimowe zabawy

W trosce o bezpieczne ferie 25.01.2018 r. odbyło się w naszej szkole przedstawienie dzieci klas drugich i zespołu muzycznego „Oktecik” pt. „Zimowe zabawy” przygotowane przez nauczycieli świetlicy i p. Katarzynę Kierejszę.

Przedstawienie rozpoczęło się piosenką na cześć Pani Zimy, która przybyła do nas saniami. Następnie na scenie pojawiły się bałwanki, a za nimi – saneczkarze, hokeiści, narciarz i dzieci spragnione zimowych uciech. Pani Zima zachęcała wszystkich do zabawy i dawała dzieciom dobre rady. Zasady, o których należy pamiętać podczas zabaw na śniegu i lodzie przypomnieli nam na koniec sami uczniowie. Pani dyrektor mgr Ewa Wasilewska porozmawiała o nich z dziećmi , które oglądały to przedstawienie. Występ zakończył się piosenką pt. „Tak się zachmurzyło…”.

Życzymy wszystkim udanych ferii zimowych, wspaniałego wypoczynku!