Uroczystość wręczenia nagród w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „My znad Bałtyku”

13 kwietnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród laureatom III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Świetlic „My znad Bałtyku” w obecności dyrektor szkoły, Pani Ewy Wasilewskiej, wicedyrektor, Pani Joanny Obszańskiej, i przewodniczącego jury, Pana Mariusza Kułakowskiego. Uroczystość przygotowali nauczyciele świetlicy wraz z Panią Ewą Lis we współpracy z Panią Violettą Szymańską i Panią Katarzyną Kierejszą. Występ dzieci z klasy III c oraz zespołu muzycznego uświetnił to wydarzenie. Pani dyrektor powitała gości, pogratulowała laureatom sukcesu, a nauczycielom podziękowała za ich wkład pracy i zaangażowanie. Wernisaż zakończył słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa