witaj szkoło

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Nowy rok szkolny 2016/2017 uważamy za rozpoczęty! 
Dyrektor Szkoły mgr Ewa Wasilewska uroczyście powitała uczniów na progu nowego wyzwania. Były wzruszające powitania i radosne spotkania w gronie koleżanek i kolegów, pełne zaufania spotkania z wychowawcami, poznanie nowych nauczycieli i wyzwań, które są do pokonania! Do grona uczniów naszej szkoły zostali przyjęci nowi koledzy i koleżanki. A w oddziałach 0a i 0b pojawili się kolejni kandydaci – „żaczkowie” naszej zacnej szkoły! Kochanym uczniom życzymy sukcesów w nauce, pokonywania swoich słabości, odkrywania kolejnych talentów, ale przede wszystkim, pielęgnowania w sobie „DOBREGO CZŁOWIEKA”!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa