zajecia_pozalekcyjne

Przez zabawę do nauki.

W bieżącym roku szkolnym nasi gimnazjaliści mają możliwość uczestniczenia w ciekawych zajęciach pozalekcyjnych. W ramach unijnego projektu Rozwijamy kompetencje i programujemy przyszłość tworzymy roboty z klocków Lego i programujemy je na określone zadania (zajęcia prowadzone są przez p. M.Jacewicz i p.E.Przewłocką). Na zajęciach z EKOpojazdów budujemy samochody i programujemy je tak, aby osiągały jak najlepsze wyniki w wyścigach (zajęcia prowadzone przez p.M.Skoczeń-Pietryk i p. M.Górczyńską). Podczas zajęć z ceramiki artystycznej uczniowie poznają różne techniki formowania gliny; obecnie budujemy średniowieczną osadę (zajęcia prowadzone przez p. E.Materny)
Na pozalekcyjnych zajęciach z matematyki uczniowie mają możliwość rozwijania swoich kompetencji matematycznych i logicznego myślenia (zajęcia prowadzone przez p.A.Wrzesińską). Raz w miesiącu uczniowie klas gimnazjalnych i klas siódmych szkoły podstawowej pod opieką p.M.Górczyńskiej wychodzą w soboty na pokazy eksperymentów chemicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Zachęcamy uczniów do korzystania z bezpłatnych zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa