26229829_1590787187667642_3931123273145368899_n

Pomoc dla SP w Czyczkowach

W październiku Samorząd Uczniowski zaangażował się w zbiórkę darów dla swoich rówieśników z poszkodowanej w czasie sierpniowej nawałnicy SP w Czyczkowach w gminie Brusy. Informacja o zbiórce została umieszczona na stronach internetowych naszej placówki, szkolnych korytarzach, a także rozesłana do rodziców poprzez GPE. Akcja zbiórki została bardzo pozytywnie odebrana przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Było to wspólne przedsięwzięcie i zaangażowanie naszej społeczności, które zakończyło się sukcesem w postaci zebranych artykułów papierniczych, przyborów szkolnych, zeszytów, gier planszowych, zabawek pluszowych. Wiele z tych rzeczy było nowych, a nasi uczniowie potrafili oddać nawet swoje piórniki. Zebraliśmy 13 kartonów artykułów papierniczych oraz 3 duże worki pluszaków. Dzieci bardzo przejęły się losem swoich rówieśników. Relację z przekazania zebranych artykułów prowadziła TVP Gdańsk oraz Radio Gdańsk.
BARDZO DZIĘKUJEMY UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM ZA WIELKIE ZAANGAŻOWANIE I POMOC. JESTEŚCIE WSPANIALI!
„Ze wzruszeniem stoję przed Wami, aby okazać współczucie
i pomoc na którą zasługujecie. Los potraktował Was niesprawiedliwie, ale odtąd będzie już tylko lepiej.” Magdalena Białek kl.7B
„Specjalnie dla Was zebraliśmy przedmioty, które mogą Wam się przydać w szkole i nie tylko. To co się wydarzyło może spotkać każdego z nas i dlatego powinniśmy się wspierać bez względu na okoliczności.” Kinga Domjan kl.7B
DZIĘKUJEMY!!! Dyrekcja, Samorząd Uczniowski, Nauczyciele oraz Świetlica SP52 Gdańsk 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa