druzyna energi

Koszulki za filmik

 Dzieci są otyłe?

Zwalniają się z wf-u i unikają ruchu?

Większość czasu spędzają przed komputerem albo konsolą?

A za naszych czasów…

Dość narzekania! Nasza szkoła bierze udział w konkursie Drużyna Energii. Czas rozpocząć zabawę, która pokaże, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, w walce o zdrowie dzieci. Aby zakwalifikować się do Drużyny Energii szkoły lub kluby sportowe musiały przygotować krótkie filmy, w których prezentowały swój sportowy charakter. Sto najlepszych otrzymało 40 zestawów strojów sportowych od New Balance. Jesteśmy w setce najlepszych szkół z sześciuset zgłoszonych! Rozgrywka trwa. Trzymajmy kciuki! Filmiki można obejrzeć na stronie FB szkoły oraz na YouTube

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa