topolawyr

Głosowanie na Europejskie Drzewo Roku

Burmistrz Helu zwrócił się z prośbą o oddanie głosu przez uczniów gdańskich szkół  w konkursie na Europejskie Drzewo Roku  na helski pomnik przyrody topolę „Helena”. Topola jako jedyna reprezentuje Polskę w tym konkursie. Głosowanie odbywać będzie się internetowo od 1 do 28 lutego 2018 r. Wszelkie informacje dotyczące głosowania można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/TopolaHelena.  Zdobycie tytułu Europejskiego Drzewa Roku przez obiekt z województwa pomorskiego  wpłynie  na rozpropagowanie walorów turystyczno – krajobrazowych naszego regionu.

Serdecznie zachęcamy do głosowania.

Na Europejskie Drzewo Roku można głosować na  stronie www.treeoftheyear.org

Liczę na Was Kochani 💚💚💚
Moim marzeniem jest otrzymać ten tytuł🏆
Wszystko w Waszych kliknięciach!
Podczas głosowania wybieramy dwa drzewa, Mnie i jeszcze jedno, które przypadło Wam do gustu 😉
Przytulam Was mocno i proszę nie zapomnijcie zagłosować.
  Wasza Topola „Helena” 😚😚😚
topola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa