Dzień bez Przemocy

W przeddzień Międzynarodowego Dnia bez Przemocy klasy 0-6 spotkały się w sali gimnastycznej, by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez dzieci i nauczycieli świetlicy . Pani wicedyrektor
Ewa Lis, koordynator szkolnego programu „Stop agresji”, wyjaśniła dzieciom dlaczego 2 października został ustanowiony Dniem bez Przemocy. Następnie dzieci zaśpiewały „Piosenkę na dzień dobry”, zaprezentowały sytuacje często występujące w szkole w formie wierszyków, a czworo uczniów z kl. III A przedstawiło scenkę z „Czerwonego Kapturka”, nieco zmienioną- zamiast myśliwego wystąpił przedstawiciel UNICEF-u, który odegrał rolę rzecznika praw dziecka. Przedstawienie zakończyła piosenka z repertuaru Czerwonych Gitar pt. „Nie zadzieraj nosa”.
Pani dyrektor Ewa Wasilewska podziękowała nauczycielom i dzieciom za przygotowanie przedstawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa