Amatorska Liga Siatkówki Rodziców – Mamy to!!!

Głosowanie w plebiscycie Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych zostało zakończone. Panowie Maciej i Grzegorz wymyślili aby rozgrywki  Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców zgłosić do plebiscytu. Dziękujemy naszym wiernym kibicom oraz sympatykom, których jak się okazuje mamy więcej niż przypuszczaliśmy. Wasze głosy dały nam zwycięstwo, a Miasto Gdańsk po raz kolejny zobaczyło, że gdańscy rodzice to siła mogąca góry przenosić! 18 stycznia o godz. 18 w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się gala zwycięzców, podczas której raz jeszcze będziemy mogli Wam podziękować. Bądźcie tam razem z nami! Tak na swoim profilu FB napisali rodzice z ALSR. Gratulujemy sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa